#56, din fericire!
Întâlnirea de miercuri, 19.08.2021 s-a numit “Din fericire…. din nefericire….” fiindcă am vrut să continuăm discuția începută în ședința anterioară și în general să fim recunoscători pentru ceea ce avem, dar și să conștientizăm ce trebuie să facem pentru a fi fericiți. Recomand două cărți: “Polyana, jocul bucuriei”- o carte pentru toate vârstele, dar […]