Poze cu bostani
Atât de super a fost! La anul vom fi și mai bine organizați!
Îmi place tare mult sărbătoarea asta a dovlecilor, indiferent care ar fi pretextul ei sau de la ce ar fi pornit! Imi place la fel de mult ca plăcinta de dovleac 😀
Atât de super a fost! La anul vom fi și mai bine organizați!
Îmi place tare mult sărbătoarea asta a dovlecilor, indiferent care ar fi pretextul ei sau de la ce ar fi pornit! Imi place la fel de mult ca plăcinta de dovleac 😀