Poze cu bostani

Atât de super a fost! La anul vom fi și mai bine organizați!

Îmi place tare mult sărbătoarea asta a dovlecilor, indiferent care ar fi pretextul ei sau de la ce ar fi pornit! Imi place la fel de mult ca plăcinta de dovleac 😀

dsc04345 dsc04341 dsc04319 dsc04303 dsc04293 dsc04289 dsc04279 dsc04272 dsc04270 dsc04267 dsc04261 dsc04259 dsc04257 dsc04256 dsc04252 dsc04249 dsc04245 dsc04243 dsc04240 dsc04236 dsc04232 dsc04380 dsc04377 dsc04374 dsc04373 dsc04372 dsc04363 dsc04362 dsc04360

Post a Comment